LT EN
audi/

ŠILDOMOS GRINDYS VANDENIU

ŠILDOMOS GRINDYS VANDENIU

APIE ŠILDOMAS GRINDIS

Ar žinojote, kad grindinis šildymas buvo naudojamas jau gilioje senovėje. Archeologų kasinėjimai rodo, kad netgi senovės Romoje, imperatoriai savo kūno priežiūros patalpose naudojo šildomas grindis. Tik šildomų grindų sistema veikė gerokai kitaip. Grindys šildavo nuo karšto oro, kuris cirkuliuodavo grindų lentomis. Taigi šildomos grindys šiandien ne naujiena, tačiau didelis tokių grindų pasirinkimas skatina gerai viską apgalvoti ir protingai pasverti. Viskas priklauso nuo to, koks šildomų grindų tikslas, kur jos bus naudojamos, kiek laiko bus naudojamos – ištisus metus, sezoną ar du kartus per metus. Viską reikia skaičiuoti, nes nepaskaičiavus po metų ar dviejų galima pradėti viską griauti ir daryti iš naujo. Todėl nebijokite susirasti žmones, kurie dirba grindinio šildymo įrengimo srityje ne vienus metus ir paklauskite ką jie rinktųsi sau, jeigu norėtų įsirengti tokias grindis?

 

 

 

 Dr Heinz Haber, žinomas kaip žurnalo "Gamta ir technologijos", redaktorius, bei   televizijos mokslininkas ir yra išreiškes apie  MULTIBETON grindinio  šildymo sistemas:

"Aš nusprendžiau pasinaudoti šia modernia technika, norėdamas realizuoti kažka , taip sakant, novatoriško. Kaip  fizikas  ir astronomas, žinoma, seniai domiuosi ir analizuoju kaip per žmogaus evolicijos istoriją, žmogus šildėsi  savo bustą.  Idomu tai, kad  faktinė šildymo elemento temperatūra nuolat mažėjo.

 Pradžioje apšildymui naudojome  1200°- 1400 ° C temperatūra, kaitinama geležies katilu.  Vėliau atsirado  garinis šildymas nuo 120 iki 130 ° C temperatūra.  Dar vėliau atsirado ir vandens šildymas. Šiuo atveju reikalinga maždaug. 70 iki 80 °C. temperatūra. Na ir pagaliau priėjome prie paskutinės šios evoliucijos, paviršių  šildymo be radijatorių , fazes. Pagaliau apšildymui pakanka 50°C temperatūros.

Multibeton ir  toliau plėtoja naujas idejas ,bei siulo klientams ypač modernias  sistemas, leidžiantčias dar labiau  sumažinti  šildymui reikalinga temperatūrą. Užpildant visą  paviršių ( grindyse, sienose ar net lubose) Multibeton šildymą, mums reikes tikrai neaukštos darbinės temperaturos…

Priešingai nei radiatorinio šildymo būdu, kuomet šilto oro banga pakyla i viršu iki pat lubu, pakeldamos kartu ir paviršiuose nusistovėjusias dulkes. Kaip pastebejau asmeniškai, Multibeton šildymas yra kur kas pranašesnis tiek  medicinos,  sanitariniu tiek energetikops taupumo atžvilgiais. Šiuo  budu šildomas namas turės žymiai mažiau dulkių, jau nekalbant apie energijos  taupymą..

 Man pasirodė ypač  fantastiska tai, jog  jaučiama ypač maloni kūnui šiluma, tačiau  nėra aišku iš  kur ji ateina. Šilumos pasiskirstymas yra susijęs su decentralizavimo sistema, kuriai  nereikia  karšto objekto ( radijatoriuas, zidinio ir t.t), kurio dėka apšildoma patalpa. Lygiai taip nutinka ir gamtoje..

Kaip jau supratote, gyvenu daugeli metu namuose, kuriuose pritaikyta ši technologija, ir galiu uztikrinti, jog  ir šiandien apšildymui rinkčiausi tik ši sprendimą.”

Visi ant mūsų pyksta, nes mes galime duoti 30 metų garantiją


Mūsų komanda parodoje "RESTA 2012"

        

       

        

       

       

       

        

        

        

       

        

        

       

         

       

GRINDINIO ŠILDYMO PALYGINIMAS SU RADIATORINIU ŠILDYMU

PAGRINDINIAI SKIRTUMAI

Grindinio šildymo su vandeniu metu, atiduodama šiluma į patalpą yra pati artimaiusia fiziologiniu požiūriu idealiai šildymo sistemai. Yra toks posakis „ Kai kojos šiltos, galva ir prie minus trisdešimt nesušals“. Tai reiškia, kad čia ir slypi visas tokios sistemos efektyvumas tiek ekonominiu tiek ekologiškumo ir sveikatos požiūriu. Jeigu dar nelabai supratote, viskas išaiškės vėliau, kai viską perskaitysite apie „Vaiko grūdinimo privalumai, kai namas su šildomomis grindimis“.

KOKS ESMINIS SKIRTUMAS TARP ŠILDOMŲ GRINDŲ VANDENIU IR GRINDINIO ŠILDYMO ELEKTRA?

•    Didžiausia dalis šilumos atiduodama (iki 70%) šilumos spindulių pavidalu, ko pasekoje žmogus tokią šilumą priima taip kaip saulės spindulius.
•    Šiluminės energijos ekonomiškumas – gyvenamose patalpose apie 20-30 %  , patalpose su aukštomis lubomis (kurių aukštis virš trijų metrų) iki 50% ir dar daugiau.
•    Eliminavus tradicinius patalpų šildymo prietaisus padidėja patalpų bendras plotas
•    Nėra konvekcinių oro srautų, kas sumažina dulkių kiekį šildomoje patalpoje
•    Kadangi vandeniu šildomų grindų temperatūra svyruoja nuo 19 iki 50 laipsnių (tai vadinama žemiausios temperatūros  šildymo sistema), galima drąsiai teigti jog išvengiame patalpoje teigiamai jonizuoto oro susidarymo.
 

šildomos grindys elektra

Šildomos grindys įrengimas

šildomos grindys schema

šildomos grindys vonioje

šildomos grindys miegamajame

šildomos grindys kaina

grindinis šildymas


Visi ant mūsų pyksta nes mes savo grindinio šildymo sistemą galime apdrausti tarptautinėje būsto draudimo kompanijoje
 
Visi ant mūsų pyksta, kad neparduodame vamzdžio atskirai, o tik visą grindinio šildymo sistemą
 
Visi ant mūsų pyksta, nes niekas neatskleidžia išskirtinio vamzdžio sudėties
 
Visi ant mūsų pyksta, nes mes viską darome patys, ir parduodame savo šildomas grindis į 40 pasaulio šalių
 
Visi ant mūsų pyksta, nes mūsų šildomoms grindims konkurentų nėra - nes tai visai kas kita - skirtumas tarp to ką galėjote nusipirkti iki šiol - tai tas pats, kas diena - ir naktis
 
Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas