LT EN
audi/

sildomu grindu kaina

Laikas sužinoti visą tiesą apie tai, kaip skaičiuojama šildomų grindų kaina už 1 M2 !

Šiandien kilo mintis, truputį (keliais sakiniais) aprašyti kaip apskaičiuoti šildomų grindų įrengimo kainą. Atkreipkite dėmesį mielieji ir būsimieji klientai, bei galbūt tikrieji bičiuliai, į vieną labai svarbų dalyką. Tai - iš ko susideda vieno kvadratinio (1m2) šildomų grindų kaina? Kodėl tai be galo svarbu? Visų pirma todėl, kad neapsigauti patiems. Antra, - kad nereiktų kaltinti kitų. P.s. Juk mes žmonės ir mėgstame visur aplinkui ieškoti kaltų, nors patys dažnai per žioplumą prisidarome sau nereikalingų ir kartais brangiai kainuojančių rūpesčių. Pavyzdys: kambaryje įsirengiate pačią pigiausią grindinio šildymo sistemą.

Praeina 5 metai ir viskas prasideda. Dėl įvairių priežąsčių vamzdis įtrūksta. (P.s. ant mūsų vamzdžio gali sunkvežimis užvažiuoti ir nieko neatsitiks - tačiau čia kalba ne apie mūsų grindinio šildymo sistemą) O jūsų kambaryje išklotas brangiai kainuojantis parketas. Kaip manote - išlupsite vieną parketlentę ir sutvarkę vamzdį įgrūsite naują? Ar greičiausiai lupsite visą kambarį, po to daužysite betoną, jeigu jis išpiltas, žinoma... Aišku, mes nepasikuklinsime ir čia pat pasakysime - jog tik tada prisiminsite mus, kurie jums siūlė dadėti (nepataupyti) 500,- litų ir įsirengti šildomas 100 m2 su garantija iki tol kol stovės jūsų statinys.

Kaip sužinoti  galutinę  grindinio šildymo kainą?

Skaičiuoti. Ir skaičiuoti viską iki galo. Skaičiuoti reikia taip, kad kvadratinio metro kaina būtų galutinė. Tačiau betonavimas - atskira tema ir jį įskaičiuoti galite tik dėl bendros statybos sąmatos - sau. Čia pateiksime kokios sudedamosios 1m2 dalys reikalingos, kad gautumėte mūsų vokiškų šildomų grindų sistemą su tokia garantija, kurios nesuteiks nei viena Lietuvos įmonė ir nei vienas Lietuvos ar užsienio profesionalus santechnikas:  

1m2 kvadratinio metro grindinio sildymo kaina

Tiesa yra ta, kad tai tik vienas sisteminis ir mažytis pavyzdukas, kad suprastumėte, kad 1m2 - tai ne tik vamzdžio gabalas. 1m2 šildomų grindų gali sudaryti įvairiausios sudedamosios dalys. Viskas priklauso nuo daugelio techninių dalykų ir be abejo jūsų norų bei fantazijos.

Kitas labai svarbus klausimas - ko jums reikia?

Ar jūs norite, kad jums kažkas pasakytų - 1m2 kainuos jums 50,- Lt ? O paskui, kol paleisite visą šildymo sistemą, pamatysite jog 1m2 kaina jau siekia 100,- Lt.  Manau, jog to nenorite. Todėl, skambinkite ir tarkitės su mumis dėl techninės konsultacijos laiko paskyrimo. Mes jums sudarysime sąmatą ir parengsime darbų eigos specifikaciją nuo A iki Z pagal jūsų objekto charakteristikas su protingiausiais pasiūlymais ir variantais  .

Ar galima pigiau? Žinoma, kad TAIP !

Mes šioje srityje jau nuo nepriklausomybės atkūrimo laikų. Turėdami ne Lietuvos, o tiesioginius tiekėjus užsienio šalyse, galime pasiūlyti tokius santechnikos įrengimo sprendimus, kokių nepasiūlys turbūt niekas. Kai kurie stambesni užskovai pasirinkę mus  taupo pinigus ne šimtais ir ne tūkstančiais, o dažnai ir dešimtimis tūkstančių litų. Tačiau darydami jums kuo pigiau, garantijas suteiksime atitinkamas. Tačiau atminkite, jog mes daugiau atiduodame nei gauname, todėl jūs mums tuoj ir paskambinsite...

TELEFONU:

+370 678 567 33

Registracija techninei šildymo sistemų konsultacijai nemokamai

šildomos grindys (ar tikrai verta?) elektra

Šildomų grindų įrengimas

Schema

Šildomos grindys vonioje

Šildomos grindys miegamajame

Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas